Гормональний фон жінки визначає роботу практично всіх систем організму. З цієї причини так важливо, щоб всі гормони були в нормі і збалансовані. Щоб запобігти збоям у виробленні тих чи інших гормонів, необхідно знати причини, за якими вони можуть відбуватися. Основними причинами порушення гормонального фону можна назвати наступні:
Стреc В результаті стресу в організмі людини відбувається викид так званого гормону стресу - кортизолу. Часте розвиток стресових ситуацій може призвести до збою в роботі ендокринної системи.
Зловживання дієтами, а точніше патологічне бажання знизити вагу. Відомо, що вироблення естрогену відбувається в жировій тканині. Тому з великою часткою ймовірності можна сказати, що у худорлявих жінок може спостерігатися гормональний дисбаланс. Також можна сказати, що для нормального гормонального фону у жінки повинні бути деякі запаси жирової тканини.
Вживання надмірної кількості фітогормонів з їжею Так, у жінок, які часто вживають пиво, спостерігається маскулінізація в тій чи іншій мірі. У них спостерігається ріст волосся в небажаних місця; стегна звужуються, а плечі стають ширшими.
Надмірне заняття спортом Заняття ж спортом під час місячних може привести до розвитку ендометріозу.
Екологічно несприятлива обстановка в місці проживання жінки. Відомо, що порушення гормонального фону на 30% частіше спостерігається у жінок, які проживають в забруднених районах.
Інфекції, що передаються статевим шляхом, також можуть викликати гормональний дисбаланс.
Спадковість На цей фактор, на жаль, ніяк не можна вплинути.
Порушення гормонального фону можуть привести до порушення менструального циклу, мастопатії, розвитку клімактеричного синдрому і так далі.
Боротися з гормональними порушеннями жінки, а також запобігти їх розвиток, можна, вживаючи рослинний препарат Біомаст-К (Мастоклін), який містить екстракт кореневища Діоскора. Вміщені в Діоскора стероїдні сапоніни є вихідним матеріалом при синтезі прегненалона, а також дігедроепіандростерона - родоначальника багатьох гормонів, зокрема попередника прогестерону.
Саме цим з'єднанням належить головна роль в регуляції гормонального фону у жінки, від їх балансу залежить нормальний перебіг менструального циклу. До складу Біомаст-К (Мастоклін) входять наступні компоненти: кореневище диоскореи, літ кропиви, квітки календули, бруньки тополі, кореневище солодки, півонії, радіоли холодної і бадану, лист волоського горіха, чага, 40% спирт етиловий. Біомаст-К (Мастоклін) випускається у флаконах по 100 мл.
Препарат Біомаст-К (Мастоклін) володіє наступними видами лікувально-профілактичної дії:
- протизапальну;
- протипухлинну;
- противосклеротическим;
- загальнозміцнюючим;
- спазмолітичну;
- бактерицидну;
- капилляроукрепляющим.
Показаннями для застосування Біомаста-К (Мастоклін):
- порушення менструального циклу;
- мастопатія;
- клімактеричний синдром;
- деякі хронічні захворювання органів таза.
До початку прийому препарату Біомаст-К (Мастоклін) бажано отримати консультацію лікаря. Приймати Біомаст-К (Мастоклін) потрібно по одній чайній ложці три або чотири рази до їди. Препарат слід попередньо розвести в 100 мл питної води. Біомаст-К (Мастоклін) приймається курсом три-чотири тижні, подальше вживання препарату необхідно узгодити з лікарем.
Виробник: "Біолік", Україна.